O WLIP

V dnešní době se každou vteřinu připojují k sociálním sítím po celém světě miliony lidí, kteří spolu živě komunikují, sdílejí své zážitky a zkušenosti. Jistě jsou tam také stovky a tisíce komentářů vztahující se i k oboru, ve kterém působíte, k produktům nebo službám, které nabízíte vy i konkurence. S velkou pravděpodobností je také zmiňována i vaše značka. Povědomí o vaší firmě, image a reputaci, to zda si vás někdo koupí nebo ne už dávno není jen dílem vámi řízené komunikace. Faktem ale je, že to jak lidé vidí vaší společnost, můžete dnes už do značné míry na internetu přímo ovlivnit. Chcete být u toho? Proto vznikl WLIP, nástroj který to umí! Takovou možnost byste měli využít. WLIP (Web Listening Platform) dokáže:

vyhledat a zobrazit rozhovory vašich stávajících i potenciálních zákazníků

zjistit, co zákazníci oceňují na vašich produktech a službách, co je naopak odrazuje a co by chtěli změnit

odhalit co si myslí o vás i o vaší konkurenci

hodnotit probíhající kampaň, a dokáže určit, zda je správně spojovaná s vaší značkou

všimne si mněnících se potřeb zákazníků

najít opinion leadery a influencery, se kterými je pak potřeba pracovat

zjistit, jak se pozitivní nebo negativní nálada diskusí a komentářů vyvíjí v čase

Wlip - klíčové parametry

1. WLIP bez přestávky pročesává všechny důležité české domény i globální sociální sítě - články a jejich diskuze, blogy, diskuzní fóra, Facebook, Twitter, Google+, YouTube, Linked In a další. Monitoruje i specifické domény právě pro váš obor.
2. Denně WLIP klasifikuje stovky tisíc nových výsledků vyhledávání. Počet nalezených výsledků však neovlivňuje cenu projektu. Můžete využít neomezeného množství klíčových slov.
3. WLIP si udržuje 3 až 6 měsíční historii dat, která vám umožní se kdykoliv zpětně vrátit k dodatečnému vyhledávání či detailnější analýze.
4. Nabízíme interaktivní Dashboard, jehož úvodní nastavení lze ušít přesně podle potřeb každého klienta. Různí uživatelé ve vaší společnosti tak mohou sledovat různá témata a různé ukazatele.
5. Na jeden klik se dostanete k přehledu objemu komunikace o vás, o konkurenci, o tom jak se komunikace vyvíjí po dnech, jak velký podíl v rámci oboru vám patří, kde se o vás diskutuje nebo kde se diskutuje o oboru jako takovém. Snadno zjistíte, jaká témata jsou na vzestupu a která naopak upadají a jak spolu souvisí. Uvidíte, kdo o vás mluví včetně možnosti si prohlédnout, zda to co píše, vám prospívá nebo spíše škodí.
6. Oborové benchmarky pro zjištění reálného obrazu vaší společnosti na webu v rámci vašeho oboru.
7. Podporuje všechny jazyky v regionu Střední a Východní Evropa.

Wlip - klíčová funkcionalita

1. Podpora všech středo - a východo evropských jazyků 8. Personalizace dashboardů pro různé uživatele v rámci jedné organizace
2. Monitoring v reálném čase. 9. Kódování sentimentu
3. Zcela neomezené množství klíčových slov 10. Fulltext vyhledávání ve vlastním datovém online archivu
4. Správa klíčových slov a monitorovaných témat přes intuitivní online rozhraní 11. Export dat do xls/csv
5. Neomezené množství uložených výsledků vyhledávání 12. PR alert systém pro upozornění na nově publikovaný problémový obsah na webu
6. Až 6 měsíční historie dat s možností dalšího rozšíření 13. PR manager pro správu příspěvků od uživatelů o vaší společnosti kdekoliv na webu
7. Online dashboardy pro nepřetržité zobrazování výsledků vyhledávání 14. Benchmarky pro klíčové obory


Další užitečné informace